Ivan Šiller

2010

15.5. Dvorana, Bratislava
daJ Si Bacha
J.S.Bach: Goldberg Variations

29.4. Bánovce nad Bebravou
G.Kurtág, J.Iršai, I.Stravinskij, M.Piaček
A.Bálešová – klavír

28.4. Slovenský Rozhlas, Štúdio 2, Bratislava
Schubertiáda
D.Varínska - klavír

18.4. Dvorana, Bratislava
B. Martinů: Koncert pre klavír, violončelo, husle a sláčikový orchester
D. Matej: premiéra
SKO, E.Danel – umelecký vedúci
J. Lupták - violončelo

4. – 12.4 Alfyon, Turecko
J. Brahms, G.Ligeti
D.Danel – husle, P.Vojta – lesný roh

17.3. Slovenský Rozhlas, Štúdio 2, Bratislava
Beethovenove Bagately
Miki Skuta, klavír

24.2. Slovenský Rozhlas, Štúdio 2, Bratislava
Ives Marathon Reloaded
Ch. Ives: First Sonata, Concord Sonata
Daan Vandewalle, klavír


2009

14.12. Schubertiády, Želiezovce
L.van Beethoven, F. Schubert

11.12. House koncerty, Detva
F. Schubert, A. Pärt, B. Bartók, B. Martinů
J. Lupták – violončelo

11.12. House koncerty, Zvolen
F. Schubert, A. Pärt, B. Bartók, B. Martinů
J. Lupták – violončelo

10.12. House koncerty, Hlohovec
F. Schubert, A. Pärt, B. Bartók, B. Martinů
J. Lupták – violončelo

9.12. House koncerty, Šurany
F. Schubert, A. Pärt, B. Bartók, B. Martinů
J. Lupták – violončelo

7.-9.12. Počúvajme orchester
Cyklus tvorivých dielní a koncertov pre ZŠ Narnia a Bilgym C.S.Lewisa, Bratislava

6.12. Schubertiády, Dolná Krupá
J. Brahms, F. Schubert
D.Danel – husle, P.Vojta – lesný roh, J.Lupták – violončelo

6.12. Mirbachov palác, Bratislava
J. Brahms, G.Ligeti
D.Danel – husle, P.Vojta – lesný roh

4.12. Vážna hudba nevážne, Stanica – Žilina Zárečie
J. Brahms, G.Ligeti
D.Danel – husle, P.Vojta – lesný roh

3.12. Hudobná jeseň, Dolný Kubín
J. Brahms, G.Ligeti
D.Danel – husle, P.Vojta – lesný roh

2.12. Galéria hudby, Nitra
J. Brahms, G.Ligeti
D.Danel – husle, P.Vojta – lesný roh

1.12. Galéria plná hudby, Nové Zámky
J. Brahms, G.Ligeti
D.Danel – husle, P.Vojta – lesný roh

19.11. Kysucké Nové Mesto
G.Kurtág
Andrea Bálešová, klavír

14.11. Melos Ethos festival, Bratislava
G.Kurtág
Andrea Bálešová, klavír

11.11. Galéria plná hudby, Nové Zámky
G.Kurtág
Andrea Bálešová, klavír

6.11. Melos Ethos festival, Bratislava
L.Andriessen : De Staat, Mausoleum
Veni ensemble

17.10. Večery Novej Hudby, Bratislava
Ives Marathon II.
D.Danel - husle, FaMa kvartet

7.10. Galéria hudby, Nitra
A.Curran: For Cornelius, Ch. Ives :Concord Sonata

6.10. Galéria plná hudby, Nové Zámky
Ch.Ives : Concord Sonata

19.9. festival Konvergencie, Bratislava
HoLeFaKla, koncert pre deti

18.9. festival Konvergencie, Bratislava
B. Martinů, L. Janáček : Concertino

20.6. Gent, Belgicko
J.S. Bach: Goldberg Variations

15.6. MADA, Bratislava
S. Reich: Six Pianos
Cluster ensemble

14.6. Mirbachov palác, Bratislava
I. Stravinskij, B. Bartók, G. Kurtág, D. Matej
Enikö Ginzery, Cimbal